English (United Kingdom)Russian (CIS)Hungary (hu)

Контроль за міжнародними автомобільними перевезеннями здійснюватиме Укртрансінспекція

Державне підприємство «Служба міжнародних автомобільних перевезень» буде ліквідовано. Відповідне Розпорядження Кабінету Міністрів України

«Про погодження пропозицій щодо ліквідації Державного підприємства «Служба міжнародних автомобільних перевезень» було схвалено на засіданні Уряду 17 серпня 2011 року.


Подальше існування ДП «СМАП» не є доцільним, оскільки згідно з Указом Президента України № 387/2011 «Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті» видачею дозвільних документів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів та здійсненням контролю за міжнародними автомобільними перевезеннями займатиметься саме Укртрансінспекція. Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті розпочне виконувати покладені на неї функції відразу після завершення процесу її створення.

Нагадаємо, відповідно до статті 5 Закону України «Про управління об’єктами державної власності» Кабінет Міністрів України погоджує рішення уповноважених органів управління щодо створення, реорганізації та ліквідації діяльності підприємств державного сектору економіки, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.Довідка.

Державне підприємство «Служба міжнародних автомобільних перевезень» було створене Мінтрансзв’язку наказом від 17.10.2005 № 652.
Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) утворена Указом Президента №370/2011 від 6 квітня 2011 року «Питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади».