Місце відправлення-прибуття м. Чоп

Місце посадки в м. Чоп знаходиться за адресою вул. Привокзальна 1 , площа перед ПРИМІСЬКИМ залізничним вокзалом. Координати місця: 48.432003, 22.205165. На парковці очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.

Наш автобус відправляється з м. Чоп о 09:30, але якщо Ви прибуваєте в м. Чоп поїздом №13 о 9:23, ми будемо очікувати Вас 10-15 хвилин, не затримуйтесь ! Від залізничної платформи до місця відправлення автобуса – 3 хвилини пішки. Якщо прибуття поїзда затримується, з’ясуйте у провідника час запізнення та зателефонуйте нам заздалегіть, наприклад, з Перечину. У разі затримки поїзда більше 15 хвидин, питання очікування буде вирішуватись в індивідуальному порядку, в залежності від потреб інших пасажирів на рейсі.

На обратном маршруте Будапешт-Ньиредьхаза-Чоп-Ужгород, автобус ориентировочно прибывает в Чоп в 18:10. Пассажиры, которые путешествуют дальше, в направлении Львова-Киева, могут ориентироваться на:
-поезд №107 Ужгород-Львов-Одесса, время отправления из Ужгорода в 20:15;
-поезд №13 Солотвино-Львов-Киев, время отправления из Чопа в 20:56, из Ужгорода в 21:26;
-поезд №29 Ужгород-Львов-Киев, время отправления из Ужгорода в 22:03;
-поезд №601 Солотвино-Львов, время отправления из Чопа в 23:06, из Ужгорода в 23:51.

В расписании поездов возможны изменения, актуальную информацию обязательно уточняйте на сайте Укрзалізниці.

В данному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час — європейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при переходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Чоп. В зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер