Місце відправлення-прибуття м. Чоп

 

Місце посадки в м. Чоп знаходиться за адресою вул. Привокзальна 1 , площа перед ПРИМІСЬКИМ залізничним вокзалом. Координати місця: 48.432003, 22.205165. На парковці очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі “Ужгород-Будапешт”.

Деякі поїзди, якими Ви зможете приїхати до Чопа:
01:10 в Чопе, 02:05 в Ужгороді, №749 (ІНТЕРСІТІ) Київ-Ужгород (ч/з Львів)
10:18 в Чопе, №81 Київ-Ужгород (ч/з Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів)

Наш автобус відправляється з м. Чоп о 11:00, якщо Ви прибуваєте в м. Чоп поїздом не затримуйтесь ! Від залізничної платформи до місця відправлення автобуса – 3 хвилини пішки.

Якщо прибуття поїзда затримується, з’ясуйте у провідника час запізнення та зателефонуйте нам заздалегіть. У разі затримки поїзда, питання очікування буде вирішуватись в індивідуальному порядку, в залежності від потреб інших пасажирів на рейсі.

 

 

В даному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час —центральноєвропейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при проходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Чоп. В зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер