Місце посадки

 

Місце посадки в м. Ужгород знаходиться за адресою вул. Станційна-2, Автостанція Ужгород, платформа для міжнародних рейсів. Від будівлі залізничного вокзалу прямуйте лівіше та крокуйте вперед 100 метрів –автостанція знаходиться напроти вокзалу. Координати місця: 48.609579, 22.298320. На міжнародній платформі очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі “Ужгород-Будапешт”.
Наш автобус відправляється з м. Ужгород о 10:35. Від залізничної платформи до місця відправлення автобуса – 3 хвилини пішки.
Якщо прибуття поїзда затримується, з’ясуйте у провідника час запізнення та зателефонуйте нам заздалегіть. У разі затримки поїзда, питання очікування буде вирішуватись в індивідуальному порядку, в залежності від потреб інших пасажирів на рейсі.

 

Місце посадки в м. Чоп знаходиться за адресою вул. Привокзальна 1 , площа перед ПРИМІСЬКИМ залізничним вокзалом. Координати місця: 48.432003, 22.205165. На парковці очікуйте комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі “Ужгород-Будапешт”.
Наш автобус відправляється з м. Чоп о 11:00, якщо Ви прибуваєте в м. Чоп поїздом, не затримуйтесь ! Від залізничної платформи до місця відправлення автобуса – 3 хвилини пішки. 

 

Місце посадки в м. Ніредьгаза знаходиться за адресою вул. Пазони 36 (Nyíregyháza, Pazonyi út 36), на паркингу біля гипермаркету TESCO при в’їзді з боку супермаркета ALDI. Координати місця: 47.970461, 21.739937. На паркингу очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.
На маршруті Ужгород-Чоп-Будапешт час прибуття автобуса в м. Ніредьгаза — 12:35.
На зворотньому маршруті Будапешт-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Ніредьгаза — 20:01.

 

Місце посадки в м. Будапешт знаходиться за адресою — ст. метро Неплігет (Népliget) лінія М3, вихід в напрямку сектора D, після виходу з підземного переходу, ліворуч 40м, автобусна зупинка (м. Nepliget), поруч з кафе “ЗОГЛЕТ” (Szoglet). Координати місця: 47.476003, 19.099214. На зупинці очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі Будапешт-Ужгород. Просимо Вас звернути увагу, що місце посадки в Будапешті, не є сам автовокзал Неплігет, а автобусна зупинка біля нього.
На маршруті Ужгород-Чоп-Будапешт час прибуття автобуса в м. Будапешт — 16:20. 
На зворотньому маршруті Будапешт-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Будапешт — 17:01. 

 

Місце посадки в м. Відень знаходиться за адресою — Міждународний Автовокзал ERDBERG (Vienna International Busterminal, VIB), за адресою Erdbergstraße 200, A-1030, Vienna, Austria. Координати місця: 48.190882, 16.414022 . Уточните на информационном табло номер платформи для посадки (платформа “С”). На платформе очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі«Відень-Ужгород». 

Як дістатися до аеропорту у Будапешті:
На громадському транспорті до аеропорту Будапешта можливо дістатися впродовж 50-60 хвилин, витративши біля 3 євро, за маршрутом: метро, лінія M3 від станціі Неплігет (Népliget) до станціі Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest), далі автобусом № 200E (№900 – вночі від зупинки Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest) до зупинки Аеропорт-Термінал-2.
Також Ви можете скористатися таксі. Зупинка таксі знаходиться в 20 метрах від нашої зупинки. Вартість трансфера метро Неплігет — Аеропорт становить приблизно 15-25 євро.

 

В данному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час — європейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при переходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Чоп. В зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.

 

Місце посадки на автобус Чоп-Будапешт
Наша компанія здійснює пасажирські перевезення із Закарпатської області до Угорщини. Ми просимо пасажирів заздалегідь оформляти заявки на автобус Чоп – Будапешт, оскільки в столиці Угорщини ми здійснюємо транзитний рейс з Ужгорода.

Ужгород – Будапешт
Посадка на автобус в Ужгороді здійснюється на автовокзалі, розташованому в ста метрах від залізничної станції. Адреса посадкового майданчика – вул. Станційна 2. Транзитний автобус відправляється о 9:35. Ми просимо пасажирів заздалегідь оформляти заявки на рейси до Угорщини.
Час прибуття автобуса в Чоп – 10:05. До 10:10 всі пасажири повинні зайняти свої місця. Час початку відправки може бути відкладено для пасажирів, які прибувають в Чоп поїздом № 81. Час затримки рейсу не повинен перевищувати 20 хвилин. Ці деталі обговорюються заздалегідь.

Будапешт – Чоп автобус
Зворотний рейс здійснюється не з самої автостанції, а з зупинки Неплігет. Автобус Будапешт-Чоп не заїжджає безпосередньо на посадочні майданчики і базується неподалік від кафе Золгет.
Час прибуття в будапешт – 15:30. Зворотна відправка здійснюється на наступний день в 11:45.
На лобовому склі буде позначено напрямок маршруту.

Автобус Чоп – Ньїредьхаза
Відправлення автобуса з Чопа здійснюється на регулярній основі в 10:10. Рейс йде транзитом з Ужгорода до Будапешта. Прибуття в Ньіредьхазу здійснюється в 12:40.
Зворотне відправлення також здійснюється маршрутом з Будапешта о 14: 45 за місцевим часом.
Посадка здійснюється за адресою вул. Пазони 36, на перетині гіпермаркетів TESCO і ALDI. На зупинці вас чекатиме автобус з логотипом компанії і позначенням маршруту на лобовому склі.

Зверніть увагу
Всі зворотні відправлення здійснюються за місцевим часом. При перетині кордону можливі затримки, тому компанія не може гарантувати точний час прибуття у відповідність з вказаним на сайті.