Розклад

 

На період святкових днів можливі зміни в розкладі рейсів.
Будь ласка, слідкуйте за анонсами і новинною стрічкою на сайті і нашій сторінці в FACEBOOK.

 

Розклад рейсів (періодичність, час відправлення та прибуття, зупинки):
-рейс Ужгород-Чоп-Ньиредьхаза-Будапешт:
          -Ужгород (10:35) – Чоп (11:00) – Будапешт (16:20*): щоденно
          -Будапешт (17:01*) – Ужгород (23:30*): щоденно
(*можливи відхилення від розкладу у зв’язку з можливими затримками на кордоні)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Угорщину) 
           
-Одеса-Плзень: (оновлюєтся)
           -Плзень-Одеса: (оновлюєтся)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Словаччину) 
           
-Одеса-Плзень: (оновлюєтся)
            -Плзень-Одеса: (оновлюєтся)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Польшу) 
   
          -Одеса-Плзень: (оновлюєтся)
             -Плзень-Одеса: (оновлюєтся)

 

В даному розділі і скрізь на сайті вказано місцевий час – Центральноєвропейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при перетині кордону в обох напрямках. У зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, на жаль, не може гарантувати точне дотримання розкладу. Будь ласка, враховуйте це при плануванні стикувальних рейсів.

 

Стикування рейсів Ужгород-Будапешт з поїздами Укрзалізниці

 


Якось Людовік XIV сказав: “точність – чемність королів”. Компанія Юком-Чоп працює лише за цим принципом. Наші автобуси завжди відправляються точно за розкладом, а якщо й трапляються затримки, то не з нашої вини (найчастіше відбуваються затримки з боку партнерів при перетині кордону).

На даній сторінці з розкладом автобусів можна побачити основну інформацію про час відправлення кожного рейсу (наприклад, розклад автобусів Відень-Будапешт та ін.), а також дізнатися періодичність (по днях тижня) того чи іншого маршруту. Наочне подання інформації – це дійсно дуже зручно для пасажирів.

Розклад на сайті завжди знаходитися в актуальному стані і періодично при необхідності змін коригується. Для того, щоб “тримати руку на пульсі”, все ж рекомендуємо стежити за анонсами і новинами в нашій групі в Facebook!

Також слід пам’ятати, якщо поїздка припадає на святкові дні, то також потрібно бути дуже уважними. Іноді і в свята може відбуватися коригування в розкладі окремих маршрутів.

Дізнатися про розклад автобусів можна і в Інтернеті. Вам необхідно лише ввести в рядку пошуку дані рейсу, який вас цікавить (наприклад, розклад автобус Ужгород – Будапешт або розклад рейсів Будапешт-Ужгород). Пошукова система допоможе вам потрапити на наш сайт, де ви зможете дізнатися подробиці про рух автобусів в заданий день.

Для того, щоб вчасно під’їхати до нашого автобусного рейсу, необхідно знати: час відправки кожного рейсу (це київський час для міст України та Центрально-європейський – для міст Європи).

Якщо пам’ятати про це, то і поїздка буде приємною, пам’ятною і комфортною, а компанія Юком-Чоп зробить все можливе, щоб це виявилося правдою!