Про компанію

Компанія Юком-Чоп була заснована в 2003 році. З тих пір компанія здійснює регулярні і нерегулярні перевезення по країнах Європи на власних нових комфортабельних автобусах туристичного класу. Власна СТО компанії надає повний цикл послуг по сервісу та ремонту паливної апаратури дизельних двигунів. Також компанія Юком-Чоп здійснює продаж нових і вживаних автобусів.

У 2014 році компанія Юком-Чоп вийшла на новий рівень. Було отримано схвалення державних органів України та Угорщини на відкриття та обслуговування  щоденного регулярного международного рейсу Ужгород – Чоп – Ньіредьхаза – Будапешт.

 

На сьогодні в компанії Юком-Чоп Ви зможете:
-орендувати автобус з водієм
-замовити перевезення по маршруту
-придбати автобус
-здійснити будь-яке замовлення, пов’язане з експлуатацією автобусів
-провести технічне обслуговування та ремонт власних транспортних засобів.

 

Серед переваг роботи з компанією Юком-Чоп власні комфортабельні сучасні автобуси, професійні водії з великим досвідом роботи, власна технічна база, що дозволяє вирішувати будь-які технічні питання, пов’язані з експлуатацією автобусів, зручне географічне розташування в м.Чоп Закарпатської обл. Україна в безпосередній близькості до країн Європи і, найголовніше, гнучкі методи роботи, турбота і повага до своїх партнерів і клієнтів.

 

Компанія використовує власній парк автобусив туристичного класу компанії Зонг Тонг Бас (Zhong Tong Bus). Це сучасні автобуси, випущені на виробничій лінії голландської компанії BOVA, вони оснащені двигунами Cummins стандарту Euro-3 і Euro-4 і мають ресурс 1 млн. Км. Комфортабельні сидіння для пасажирів, сучасний дизайн інтер’єру, LCD-монітори, LED-підсвітка і безліч приємних дрібних деталей роблять салони наших автобусів затишними і домашніми.

 Запрошуємо до співпраці всіх, хто цінує порядність, якість, професіоналізм у своїй діяльності і повагу до партнерів.

 

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер