Продаж автобусів

Близько 15 років на ринку України надає транспортні послуги наша компанія. Пов’язуючи власні успіхи з найбільш повним задоволенням транспортних потреб своїх клієнтів, ми шукали такі автобуси, які були б якісними, комфортабельними, технічно оснащеними, володіють сучасним дизайном і при цьому були б доступні за ціною. Наші пошуки увінчалися успіхом, ми співпрацюємо з виробниками, техніка яких відповідає всім перерахованим вище параметрам.

Компанія Zhongtong Bus Holding Co., Ltd більше 40 років займається виробництвом автобусів, є одним з провідних підприємств в галузі промислового виробництва пасажирського автотранспорту Китаю. Компанія використовує самі передові зарубіжні виробничі лінії для повного завершення складального циклу на всіх технологічних ділянках виробництва.

На виробничій лінії голландської компанії BOVA щорічно випускається 10 тис. автобусів середньої та вищої категорії і 2 тис. автобусів класу люкс. Експорт продукції здійснюється в більш ніж 30 країн світу. Автобуси ZhongTong задовольняють різним вимогам різних клієнтів, відрізняються хорошими технічними характеристиками, надійним якістю , красивим зовнішнім виглядом і конкурентоспроможною ціною, отримали схвальні відгуки від іноземних компаній по всьому світу. Туристичні автобуси компанії Zhongtong bus експортуються в США, Францію, Аргентину, Україну та інші країни.

Компанія Юком-Чоп поставляє в Україну всю лінійку автобусів виробництва компанії Zhongtong Bus довжиною від 7 до 14 м таких моделей, як Ceasar, Creator, Navigator, Cruise, Sparkling, Triumph та інші. Ці автобуси задовольняють найвищим вимогам клієнтів. Автобуси Zhong Tong відрізняються хорошими характеристиками, надійним якістю, красивим зовнішнім виглядом і конкурентоспроможною ціною, отримали схвальні відгуки від українських та іноземних перевізників.

У великому каталозі автобусів компанії ZhongTong Ви зможете знайти автобуси, що повністю відповідають світовим стандартам якості, екологічні і безпечні. Вони оснащені зручними сидіннями з регульованою спинкою і підлокітниками, з підходять для перевезення дітей і дорослих, вагітних жінок і пенсіонерів. Вся спецтехніка супроводжується документами, сертифікатами якості, технічними паспортами. Ми підтримуємо високий рівень сервісу при продажу автобусів, що включає в себе обов’язкове гарантійне та післягарантійне обслуговування. Є автобуси різної потужності, з різними технічними характеристиками і кількістю посадочних місць. Вони відрізняються комплектацією і внутрішньою начинкою і компонуванням, об’ємом паливного бака, габаритами, масою, зовнішнім виглядом.

Успішний туристичний бізнес неможливий без якісного транспорту. З нашою допомогою, Ви зможете придбати машини для старту бізнесу і для його розширення. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами!

Продаж автобусів

Компанія Юком-Чоп ось вже 15 років здійснює пасажирські перевезення всередині України та за її межами. Також в сферу нашої діяльності входить продаж автобусів різного типу. Успіх компанії забезпечує фактор відповідності наших товарів основним запитам клієнтів: ми надаємо комфортабельні автобуси різної місткості, придатні для далекого прямування. Транспортний парк постійно оновлюється. Сьогодні одним з основних автобусів, затребуваних на ринку України і за її межами є автобус Zhong Tong.

Про виробника

Компанія-виробник була заснована більше сорока років тому в Китаї. За цей час зовнішній вигляд автобуса зазнав чимало змін, і на сьогоднішній день автобус даної марки вважається одним з кращих в Китаї. Задіюючи передові технології, виробник домігся значних успіхів і тепер випускає автобуси для експорту за межі Китаю.

Щорічно компанія випускає більше 10 тисяч автобусів різного типу. Продаж автобусів в Україні здійснюється за допомогою компаній-партнерів виробника.

Купити автобус в Чоп

Наша компанія допоможе купити туристичний автобус різної місткості і потужності. Автобуси марки Zhong Tong – приклад вдалого співвідношення низької ціни і високої якості.

У продажу є автобуси довжиною від 7 до 14 метрів. Всі одиниці туристичного автотранспорту мають необхідну документацію і поставляються в Україну легально. На вимогу клієнта ми надаємо митну декларацію і всі інші документи на транспорт.

У нашому каталозі ви можете підібрати для себе оптимальний варіант, вибравши одну з моделей автобусів Zhong Tong, наявних.

Компанія Юком-Чоп допоможе вам придбати зручний туристичний автобус за привабливою ціною і почати успішне розвиток бізнесу.

За додатковою інформацією про купівлю автобусів звертайтеся до керівництва компанії Юком-Чоп

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер