Ціни

Ціна квитків і багажу:
-рейс Ужгород-Чоп-Ніредьгаза-Будапешт (діючий)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Угорщину) (оновлюєтся)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Словаччину) (оновлюєтся)
-рейс Одеса-Плзень (ч/з Польшу) (оновлюєтся)

 

Ціна квитків на рейсы  СКАЧАТИ ПРАЙС-ЛИСТ (оновлюєтся)

 

Как купити квиток на рейсы – ВАРІАНТИ ПОКУПКИ

 

Перевезення багажа: 
-1 місце багажа і 1 місце ручної покладі входять у вартість квитка (20 кг на людину, габарити 60х40х20 + 50х50х80 (0,2м3)

 

Групові знижки
Для груп пасажирів від 3 осіб компанія Юком-Чоп пропонує СПЕЦІАЛЬНІ ГРУПОВІ ТАРИФЫ. Вы можете придбати груповий квиток зі знижкою або груповий квиток за фіксованою ціною. Групові квитки оформляються тільки адміністрацією компанії. Для оформлення групового квитка надішліть запит за електронною поштою yukomchop.tickets@gmail.com або скористайтеся формою зворотного зв’язку на сторінці. У запиті просимо вказати дату і маршрут поїздки, кількість пасажирів і Ваш контактний телефон. Ми підрахуємо загальну вартість поїздки і запропонуємо найбільш вигідний для Вас варіант.


Отримати квиток за прийнятну ціну і побачити, як поживає «старий» світ, – це цілком реально, якщо замовити поїздку в компанії Юком-Чоп!

У нас завжди привабливі ціни на автобусні квитки в усіх напрямках (в деяких випадках набагато дешевше, ніж у конкурентів). При клікі на банер з жовтою кнопкою «Купити квиток» (наприклад, на автобус до Будапешта) можна легко і швидко вибрати необхідний напрямок поїздки і оплатити по банківскій карті (процедура не займе і пари хвилин).

У разділі Ціни є прайс-лист, який можливо скачати і подивитися всі категорії квитків:

  • повний квиток (для дорослого);
  • дитячий квиток (вважається пільговим для дітей, яким не виповнилося 13 рроків);
  • підлітковий квиток (пільговий для підлітків від 13 до 18 років, необхідно мати документ який підтверджує вік);
  • студентський (пільговий, що поширюється на молодих людей від 19 до 29 років, в цьому випадку також необхідний підтверджуючий документ);
  • пенсійний (пільговий для громадян старше 60-ти років, а також інвалідів 1 та 2 гр).

Такі різноманітні варіанти купівлі квитків з наданими знижкамии роблять поїздки по Європі (наприклад, автобус Будапешт Вена) ще більш привабливими. Але поотрібно пам’ятати один важливий факт: діє або пільга, або знижка (максимальна з них).

Існують і окремі знижки на групові поїздки (від 3 осіб), в цьому випадку діють спеціальні Групові тарифи.

Якщо виникли питання, введіть їх текст, заповнивши форму внизу сторінки і залишивши свої контактні дані. Можна просто зателефонувати нашим менеджерам (вам дадуть відповідь протягом декількох хвилин).

Хочете подивитися дивовижну Європу і при цьому не платити «втридорога»? Якщо замовити автобус Ужгород-Будапешт, ціна поїздки приємно вас здивує. Інші автобусні тури, придбані у нас, залишать лише теплі і приємні спогади. Ми робимо все можливе, щоб ваші поїздки пройшли вдало!

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер