Місце відправлення-прибуття м. Ужгород

Місце посадки в м. Ужгород знаходиться за адресою вул. Станційна-2, Автостанція Ужгород, платформа для міжнародних рейсів. Від будівлі залізничного вокзалу прямуйте лівіше та крокуйте вперед 100 метрів –автостанція знаходиться напроти вокзалу. Координати місця: 48.609579, 22.298320. На платформі очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.
Наш автобус відправляється з м. Ужгород о 8:15. Ми звертаємось до пасажирів, які купили квитки та прямують з Ужгорода, не запізнюватись на посадку !

На обратном маршруте Будапешт-Ньиредьхаза-Чоп-Ужгород ориентировочное время прибытия автобуса в Ужгород 18:40. Пассажиры, которые путешествуют дальше, в направлении Львова-Киева, могут ориентироваться:
-поезд №107 Ужгород-Львов-Одесса, время отправления из Ужгорода в 20:15;
-поезд №13 Ужгород-Львов-Киев, время отправления из Ужгорода в 21:26;
-поезд №29 Ужгород-Львов-Киев, время отправления из Ужгорода в 22:03;
-поезд №601 Солотвино-Львов, время отправления из Ужгорода в 23:51.

В расписании поездов возможны изменения, точное время обязательно уточняйте на сайте Укрзалізниці.

В данному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час — європейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при переходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Чоп. В зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.