Місце посадки

Місце посадки в м. Ужгород знаходиться за адресою вул. Станційна-2, Автостанція Ужгород, платформа для міжнародних рейсів. Від будівлі залізничного вокзалу прямуйте лівіше та крокуйте вперед 100 метрів –автостанція знаходиться напроти вокзалу. Координати місця: 48.609579, 22.298320. На платформі очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.
Наш автобус відправляється з м. Ужгород о 8:15. Ми звертаємось до пасажирів, які купили квитки та прямують з Ужгорода, не запізнюватись на посадку !
СХЕМА ПОСАДКИ В УЖГОРОДІ

Місце посадки в м. Чоп знаходиться за адресою вул. Привокзальна 1 , площа перед ПРИМІСЬКИМ залізничним вокзалом. Координати місця: 48.432003, 22.205165. На парковці очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.
Наш автобус відправляється з м. Чоп о 09:30, але якщо Ви прибуваєте в м. Чоп поїздом №13 о 9:23, ми будемо очікувати Вас 10-15 хвилин, не затримуйтесь ! Від залізничної платформи до місця відправлення автобуса – 3 хвилини пішки. Якщо прибуття поїзда затримується, з’ясуйте у провідника час запізнення та зателефонуйте нам заздалегіть, наприклад, з Перечину. У разі затримки поїзда більше 15 хвидин, питання очікування буде вирішуватись в індивідуальному порядку, в залежності від потреб інших пасажирів на рейсі.
СХЕМА ПОСАДКИ В ЧОПЕ

Місце посадки в м. Ньиредьхаза знаходиться за адресою вул. Пазони 36 (Nyíregyháza, Pazonyi út 36), на паркингу біля гипермаркету TESCO при в’їзді з боку супермаркета ALDI. Координати місця: 47.970461, 21.739937. На паркингу очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Ужгород-Будапешт.
На маршруті Ужгород-Чоп-Будапешт час прибуття автобуса в м. Ньиредьхаза — 11:30.
На зворотньому маршруті Будапешт-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Ньиредьхаза — 14:45.
СХЕМА ПОСАДКИ В НЬИРЕДЬХАЗЕ

Місце посадки в м. Будапешт знаходиться за адресою — ст. метро Неплігет (Népliget) лінія М3, вихід в напрямку сектора D, після виходу з підземного переходу, ліворуч 40м, автобусна зупинка (м. Nepliget), поруч з кафе “ЗОГЛЕТ” (Szoglet). Координати місця: 47.476003, 19.099214. На зупинці очікуйте великий комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі Будапешт-Ужгород. Просимо Вас звернути увагу, що місце посадки в Будапешті, не є сам автовокзал Неплігет, а автобусна зупинка біля нього.
На маршруті Ужгород-Чоп-Будапешт час прибуття автобуса в м. Будапешт — 14:30. 
На зворотньому маршруті Будапешт-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Будапешт — 11:45.
СХЕМА ПОСАДКИ В БУДАПЕШТІ  

Місце посадки в м. Відень знаходиться за адресою — Міждународний Автовокзал ERDBERG (Vienna International Busterminal, VIB), за адресою Erdbergstraße 200, A-1030, Vienna, Austria. Координати місця: 48.190882, 16.414022 . Уточните на информационном табло номер платформи для посадки (платформа “С”). На платформе очікуйте автобус з табличкою на лобовому склі«Відень-Ужгород». 
На маршруті Ужгород-Чоп-Відень оріентовний час прибуття автобуса в м. Відень — 19:00. 
На зворотньому маршруті Відень-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Відень — 07:30.
СХЕМА ПОСАДКИ В ВІДНІ   

Як дістатися до аеропорту у Будапешті:
На громадському транспорті до аеропорту Будапешта можливо дістатися впродовж 50-60 хвилин, витративши біля 3 євро, за маршрутом: метро, лінія M3 від станціі Неплігет (Népliget) до станціі Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest), далі автобусом № 200E (№900 – вночі від зупинки Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest) до зупинки Аеропорт-Термінал-2.
Також Ви можете скористатися таксі. Зупинка таксі знаходиться в 20 метрах від нашої зупинки. Вартість трансфера метро Неплігет — Аеропорт становить приблизно 15-25 євро.

В данному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час — європейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при переходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Чоп. В зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.