Щоденни рейси з 25.02.2022

 

 Увага !
✅ Пропонуємо щоденни рейси Ужгород-Чоп-Будапешт:
 -напрямок Ужгород (10:45)-Чоп (11:10)-Будапешт (16:20*): щоденно
 -напрямок Будапешт (17:00*) – Ужгород (23:30*): щоденно
(*можливи відхилення від розкладу у зв’язку з можливими затримками на кордоні)
 
✅ Бронювання та купівля на сайті.
АВТОБУСНА КОМПАНІЯ “ЮКОМ ЧОП” – ліцензований перевізник.
☎ +380504411956 (Viber+моб)
☎ +380688461956 (WhatsApp+моб)
☎ +380505899441
🛒 квитки онлайн: yukomchop.com.ua/uk/

 

Час відправлення, прибуття і періодичність рейсів Ужгород-Чоп-Ньїредьгаза-Будапешт:
   – періодичність:
 щоденно
   – відправлення Ужгород – 10:45
   – відправлення Чоп – 11:10
   – прибуття Ньїредьхаза – 12:45
   – прибуття Будапешт – 16:20

Деякі поїзди, якими Ви зможете приїхати до Ужгорода:
09:21 в Ужгороді, №29 Київ-Ужгород (ч/з Львів)
10:08 в Ужгороді, №81 Київ-Ужгород (ч/з Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів)
10:20 в Ужгороді, №17 Харьків-Ужгород (ч/з Полтава, Київ, Львів)
(У розкладі поїздів можливі зміни, актуальну інформацію уточнюйте на сайті Укрзалізниці).

Від залізничної платформи до Автовокзалу “Ужгород” – 3 хвилини пішки.

 

Час відправлення, прибуття та періодичність ЗВОРОТНОГО рейсу Будапешт-Ньїредьхаза-Чоп-Ужгород:
   – періодичність: щоденно
   – відправлення Будапешт – 17:00
   – відправлення Ньїредьхаза – 20:00
   – прибуття Чоп – 23:10
   – прибуття Ужгород – 23:30

На зворотному маршруті Будапешт-Ніредьгаза-Чоп-Ужгород, пасажири, які подорожують далі в напрямку Львів, Київ, Одеса, Харків можуть орієнтуватися на поїзди:
16:32 з Ужгорода, №81 Ужгород-Київ (ч/з Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінница)
17:3з Ужгорода, №37 Ужгород-Одеса (ч/з Львів, Тернопіль, Хмельницький)
21:13 з Ужгорода, №45 Ужгород-Лисичанськ (ч/з Львів, Київ, Суми, Харьків)
22:00 з Ужгорода, №29 Ужгород-Київ (ч/з Львів)
18:00 з Ужгорода, з автовокзала, автобус Ужгород-Київ 
(У розкладі поїздів можливі зміни, актуальну інформацію уточнюйте на сайті Укрзалізниці).

 

В даному розділі і скрізь на сайті вказано місцевий час – Центральноєвропейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при перетині угорського кордону в напрямку Будапешта-Відня, так і в напрямку Чоп-Ужгород. У зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, на жаль, не може гарантувати точне дотримання розкладу. Будь ласка, враховуйте це при плануванні стикувальних рейсів.

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер