Місце відправлення-прибуття м. Будапешт

 

Місце відправлення-прибуття в м. Будапешт знаходиться за адресою — ст. метро Неплігет (Népliget) лінія М3, вихід в напрямку сектора D, після виходу з підземного переходу, ліворуч вздовж дороги 40м, автобусна зупинка (м. Nepliget), поруч з кафе “ЗОГЛЕТ” (Szoglet). Координати місця: 47.476003, 19.099214. На зупинці очікуйте комфортабельний автобус з табличкою на лобовому склі “Будапешт-Ужгород”.

 

Просимо Вас звернути увагу, що місце посадки в Будапешті, не є сам автовокзал Неплігет, а автобусна зупинка біля нього.
На маршруті Ужгород-Чоп-Будапешт час прибуття автобуса в м. Будапешт — 16:20. 
На зворотньому маршруті Будапешт-Чоп-Ужгород час відправлення автобуса з м. Будапешт — 17:01.

     

Як дістатися до аеропорту у Будапешті:
На громадському транспорті до аеропорту Будапешта можливо дістатися впродовж 50-60 хвилин, витративши біля 3 євро, за маршрутом: метро, лінія M3 від станціі Неплігет (Népliget) до станціі Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest), далі автобусом № 200E (№900 – вночі від зупинки Кобаня-Кіспест (Kőbánya-Kispest) до зупинки Аеропорт-Термінал-2.
Також Ви можете скористатися таксі. Зупинка таксі знаходиться в 20 метрах від нашої зупинки. Вартість трансфера метро Неплігет — Аеропорт становить приблизно 15-25 євро.

В данному розділі та скрізь на сайті зазначений місцевий час — центрально-європейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при переходженні угорського кордону, як у напрямку Будапешту, так і в напрямку м. Ужгород. В зв’язку з цим компанія Юком Чоп, нажаль, не може гарантувати чіткого дотримання розкладу. Будь ласка, беріть це до уваги, плануючи стиковочні рейси.