Розклад

 

Увага!!!
Зміна розкладу  рейсів Ужгород-Чоп-Ньїредьгаза-Будапешт (дійсни з 4 травня 2021р).

На період святкових днів можливі зміни в розкладі рейсів.
Будь ласка, слідкуйте за анонсами і новинною стрічкою на сайті і нашій сторінці в FACEBOOK.

Час відправлення, прибуття і періодичність рейсів Ужгород-Чоп-Ніредьгаза-Будапешт:
   – періодичність (Ужгород-Чоп-Ніредьгаза):
понеділок, п’ятниця
   – періодичність (Ужгород-Чоп-Будапешт):  понеділок, п’ятниця
   – відправлення Ужгород – 09:35
   – відправлення Чоп – 10:10
   – прибуття Ніредьгаза – 12:40
   – прибуття Будапешт – 15:30

Час відправлення, прибуття та періодичність ЗВОРОТНОГО рейсу Будапешт-Ніредьгаза-Чоп-Ужгород:
   – періодичність (Ніредьгаза-Чоп-Ужгород): вівторок, субота
   – періодичність (Будапешт-Чоп-Ужгород): вівторок, субота
   – відправлення Будапешт – 11:45
   – відправлення Ніредьгаза – 14:45
   – прибуття Чоп – 18:10
   – прибуття Ужгород – 18:40

В даному розділі і скрізь на сайті вказано місцевий час – Центральноєвропейський для міст Європи та київський для міст України. На рейсі можливі затримки при перетині угорського кордону в напрямку Будапешта-Відня, так і в напрямку Чоп-Ужгород. У зв’язку з цим компанія Юком-Чоп, на жаль, не може гарантувати точне дотримання розкладу. Будь ласка, враховуйте це при плануванні стикувальних рейсів.

Стикування рейсів з поїздами Укрзалізниці


Якось Людовік XIV сказав: “точність – чемність королів”. Компанія Юком-Чоп працює лише за цим принципом. Наші автобуси завжди відправляються точно за розкладом, а якщо й трапляються затримки, то не з нашої вини (найчастіше відбуваються затримки з боку партнерів при перетині кордону).

На даній сторінці з розкладом автобусів можна побачити основну інформацію про час відправлення кожного рейсу (наприклад, розклад автобусів Відень-Будапешт та ін.), а також дізнатися періодичність (по днях тижня) того чи іншого маршруту. Наочне подання інформації – це дійсно дуже зручно для пасажирів.

Розклад на сайті завжди знаходитися в актуальному стані і періодично при необхідності змін коригується. Для того, щоб “тримати руку на пульсі”, все ж рекомендуємо стежити за анонсами і новинами в нашій групі в Facebook!

Також слід пам’ятати, якщо поїздка припадає на святкові дні, то також потрібно бути дуже уважними. Іноді і в свята може відбуватися коригування в розкладі окремих маршрутів.

Дізнатися про розклад автобусів можна і в Інтернеті. Вам необхідно лише ввести в рядку пошуку дані рейсу, який вас цікавить (наприклад, розклад автобус Ужгород – Будапешт або розклад рейсів Будапешт-Ужгород). Пошукова система допоможе вам потрапити на наш сайт, де ви зможете дізнатися подробиці про рух автобусів в заданий день.

Для того, щоб вчасно під’їхати до нашого автобусного рейсу, необхідно знати: час відправки кожного рейсу (це київський час для міст України та Центрально-європейський – для міст Європи).

Якщо пам’ятати про це, то і поїздка буде приємною, пам’ятною і комфортною, а компанія Юком-Чоп зробить все можливе, щоб це виявилося правдою!