Умови в’їзду до Угорщини та з Угорщини в Україну (з 18.06.2020)

І. На територію Угорщини ВІЛЬНО, БЕЗ КАРАНТИННОГО зобов’язання можуть в’їжджати:

1. Громадянин Угорщини
2. Громадяни країн-членів ЄС та ЄЕЗ  (крім Об’єднаного Королівства) + Швейцарії + Сербії
3. Члени сім’ї осіб, вказаних у 1-2 пунктах (незалежно від їх громадянства, але ТІЛЬКИ, якщо вони відповідають всім вимогам, визначених Шенгенським кодексом)

ІІ. В’їжджати на територію Угорщини з певними ОБМЕЖЕННЯМИ можуть:

1. Громадяни України, незалежно від мети поїздки:
якщо максимальна тривалість перебування до 24 годин та на відстань максимально на 30 км від прикордонної смуги!
Угорські органи суворо стежать за цим!

2. Громадяни України з метою транзиту, якщо:
при в’їзді на територію Угорщини для працівника прикордонної служби підтверджують документально, що дійсно транзитують/подорожують до третьої країни (наприклад оплачене, підтверджене бронювання місця проживання)

3. Громадяни України з метою тривалого в’їзду:

 • (Додано 8.07.2020)
  Іноземні громадяни, які вже мають дозвіл на перебування в Угорщині більше 90 днів, можуть бути звільнені від обов’язкового 14-денного карантину при в’їзді, за умови, що вони мають два негативні ПЛР тести на COVID-19 не старіше 5 днів, видані офіційним органом охорони здоров’я своєї країни походження. Угорська сторона приймає тести лише угорською або англійською мовами. Перевірка справжності тестів є компетенцією органу прикордонної поліції, який здійснює перевірку при в’їзді в країну, і його рішення оскарженню не підлягає.
 • Якщо тест не пред’явлений, то для громадянина встановлюється проходження 14-денний карантину, або якщо у нього виявлено симптоми захворювання, особа, яка має намір подорожувати, повертається назад або транспортується до місця обсервації.


Необхідно подати електронну заявку на отримання індивідуального дозволу, яка доступна за наступним посиланням:
http://www.police.hu/hu/ugyintezes/elektronikus-ugyintezes/meltanyossagi-kerelem-magyarorszagra-torteno-beutazashoz

Вимоги щодо форми заявки:

 • виключно угорською мовою
 • виключно в електронній формі
 • Відповідь/рішення буде надіслано електронною поштою, тому необхідно вказувати діючу електронну адресу, до перегляду якої є доступ.

Необхідні документи для прикріплення до заяви:

 • ксерокопія дійсного проїзного документу для в’їзду в Угорщину
 • копія документа, на основі якого ви ймовірно отримаєте позитивне рішення (напр.: трудовий договір)

Поважними причинами є: участь в адміністративних процесах, ділова діяльність загальнодержавного економічного значення, лікування на підставі направлення лікаря, навчання, пункт відправлення вантажного перевезення, сімейні події, догляд за членами сім’ї, загальнонаціональні спортивні або релігійні події

ОТРИМАННЯ ВІДПОВІДІ ОБОВ’ЯЗКОВО ДОЧЕКАТИСЯ!
При отриманні дозволу можна ініціювати перетин кордону.

(Щодо військових конвоїв та сільськогосподарських робітників, які прибувають до Угорщини з України застосовується спеціальна процедура).

4. Громадяни Японії та Південної Кореї, якщо вони є вищими керівними особами підприємств, які діють на території  Угорщини.

5. Особи, які здійснюють вантажними перевезеннями

6. Члени дипломатичного корпусу

7. Державні/урядові запрошені гості.

(Якщо працівником прикордонної служби буде виявлена підозра на зараження COVID-19 у осіб зазначених вище категорій, у в’їзді до Угорщини буде відмовлено).

Іноземці, які в’їжджають до Угорщини повинні і надалі відповідати всім вимогам для в’їзду, визначених Шенгенським кодексом про кордони та надати згоду пройти медичну перевірку на кордоні. Якщо є підозра на зараження COVID-19 у в’їзді до Угорщини буде відмовлено.

Звільнення з під епідеміологічних карантинних заходів і всі заяви щодо надання індивідуального 

http://www.police.hu/hu/ugyintezes/elektronikus-ugyintezes/meltanyossagi-kerelem-magyarorszagra-torteno-beutazashoz

У разі прибуття в аеропорт ім. Ференца Ліста рішення приймає Управління столичної поліції XVIII району Будапешту.  

III. Заборонено в’їзд в Угорщину

 1. Особам, які не відносяться до І-ІІ категорій, тобто не є громадянами Угорщини, Європейської економічної зони, Швейцарії, Сербії, України, Південної Кореї, Японії або громадянам Об’єднаного Королівства (наприклад: Індія)
 2. Особам з підозрою на захворювання COVID-19.
 3. Особам, які не виконують умови, які не виконують умови вказаних І-ІІ пунктів.

Громадяни третіх країн, які мають дозвіл на перебування в Угорщині – наприклад громадянин Китаю, який має посвідку на проживання –  не належать до жодної із категорій, тому якщо вони виїжджають (або раніше виїхали) з Угорщини, то можуть повернутись лише за наявності індивідуального дозволу від поліції. Таким же чином повернення студентів з діючою посвідкою на перебування здійснюється тільки за індивідуальним дозволом. 

ДІЮЧІ ПРАВИЛА В’ЇЗДУ НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ

З 15.06.2020 р. всі іноземні громадяни можуть в’їжджати на територію України, АЛЕ!

Умовою для в’їзду, крім наявності дійсних проїзних документів та інших умов (див. перелік країн), іноземці повинні мати діючий поліс медичного страхування для покриття всіх можливих витрат (лікування, ізоляція, тощо) коронавірусної інфекції.

Додатково до вищезазначеного, діють умови застосування 14- денного карантинного зобов’язання:

 • Особи, які приїхали з країн «червоної зони» зобов’язані пройти 14- денну самоізоляцію та встановити на свій мобільний пристрій електронний сервіс «Дій вдома». 
 • Особи, які приїхали з країн «зеленої зони» звільняються від проходження самоізоляції на території України. Угорщина: «Країна зеленної зони», тобто громадянин Угорщини у випадку виконання всіх інших вимог вільно може в’їжджати на територію країни. 

(Міністерством охорони здоров’я України переглядає Список «Країн червоної та зеленої зони” кожні 3 дня)

Важливо!

Уточнено вимоги до полісу медичного страхування, який має подаватися іноземцями та особами без громадянства уповноваженим органам України в рамках прикордонного контролю, – для цілей в’їзду та перебування в Україні під час карантину такий поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і бути дійсним протягом строку перебування особи в Україні.

Детальна інформація про медичне страхування не відома.
Страхування доступне в Україні за нижче наведеними посиланнями, проте ми не несемо відповідальності за їх зміст!

Надання дозволу або відмова у в’їзді залишається повноваженням працівників прикордонної служби.

З 29 червня 2020 р. працюють всі КПП на українсько-угорській ділянці державного кордону.

Українські інтернет посилання:

Генеральне консульство Угорщини у м. Ужгород

Залиште запит і з Вами зв'яжеться наш менеджер