Автобуси компанії

Відгуки пасажирів

Nazarii

Рекомендую перевізника. Ми їхали компанією 4 чоловіки з Чоп – Будапешт – Чоп. Автобус чистий, водії добрі та веселі, чекали нас з поїзда в Чоп. В автобусі є wi-fi з хорошим трафіком. Ціни найкращі зі всіх можливих варіантів доїзду. Якщо брати квитки туди і назад получається дуже приваблива ціна + у нас був один студент то йому скидка була на проїзд (далеко не у всіх автоперевізників вона є). Удачі Вам та процвітання!!!

19.11.2018 Будапешт - Чоп

Олена

Комфортный автобус, вежливый водитель, вай-фай. Маршрут из Ужгорода в Будапешт и обратно, доехали быстро. Спасибо, перевозчику

18.11.2018 Будапешт - Ужгород

Наталья

Пользуемся услугами не первый раз. Всем очень довольны.

15.11.2018 Будапешт - Чоп

Олена

Доброго дня! Наша оцінка – 5 із п’яти. Дякуємо перевізникові, все було чудово. Окрема подяка водієві Анатолію Гумену!

06.11.2018 Будапешт - Ужгород

Олександр

Чудова поїздка, зручний автобус, чемні водії. Добре, що підгаданий час під поїзди з Києва. Дякую, що почекали, коли поїзд затримався.

05.11.2018 Чоп - Будапешт -Чоп

Илья

Очень хорошо. Подождали с поезда без каких либо недовольных взглядов. Спасибо большое!

11.10.2018 Чоп - Будапешт

Дарья

Все прошло отлично, в Будапешт приехали даже раньше запланированного времени. Автобус чистый и удобный, санитарные остановки две, границу прошли очень быстро. Водитель вежливый.

03.10.2018 Чоп - Будапешт

Оксана

Поездка была комфортной, работа менеджера и водителя профессиональна и доброжелательна.

28.09.2018 Ужгород - Будапешт

Анатолий

Поездка прошла отлично. Особое спасибо водителю Данканичу, жаль, но не запомнил его имя. Добрались в Будапешт комфортно и быстро.

17.09.2018 Ужгород - Будапешт

Оксана

Автобус комфортный, особое спасибо водителю- вежливый, внимательный. Доехали быстро.

17.09.2018 Ужгород - Будапешт

Часті питання

При пересечении границы обязательны действующий биометрический заграничный паспорт гражданина Украины (или действующая шенгенская виза в обычном загранпаспорте), подтверждение проживания и финансовое обеспечение поездки. Могут спросить обратный билет (билет туда-обратно) и медицинскую страховку.

Компания Юком-Чоп, к сожалению, не может гарантировать точное соблюдение расписания из-за задержек, которые могут возникнуть при пересечении границы. Пожалуйста, учитывайте это при планировании стыковочных рейсов.

На сегодня, компания Юком-Чоп не предоставляет услугу бронирования билетов, только покупка. Если Вы не уверенны в дате поездки, Вы сможете один раз бесплатно изменить дату Вашего выезда. При этом Вы должны обязательно заранее письменно сообщить об изменении даты поездки. 

На рейсах компании Юком-Чоп пассажир имеет право на провоз 1 места ручной клади габаритами 60х40х20 см и общим весом до 5 кг в салоне автобуса и 1 места багажа(груза) габаритами 100х50х30 см весом до 25 кг в багажном отделении автобуса. Если багаж(груз) более 100х50х30 см или более 25 кг или больше 1 места багажа(груза), он может быть перевезен только в случае наличия свободного места в багажном отделении, что определяется водителем автобуса.

После покупки билета на рейс компании Юком-Чоп, Вы можете один раз бесплатно сменить дату Вашей поездки. При этом Вы должны обязательно письменно перед датой выезда сообщить об изменении даты поездки.

Додаткові послуги

Страхование поездок в Европу

Страхування поїздок
до Європи

Билеты на другие направления

Квитки на інші
напрямки

Ж/д билеты

Залізничні
квитки

Заказ отелей

Заказ
готелю

Замовте автобусний тур через компанію Юком-Чоп, яка здійснює міжнародні пасажирські перевезення! Подорож на комфортабельних автобусах – це не тільки недорогий спосіб побувати в країнах Європи, але і познайомитися з культурою і побутом їх жителів.

Сучасні, комфортабельні автобуси з системами клімат-контролю, туалетом, а також набором додаткових функцій (LCD-монітори для перегляду фільмів) не дозволять ні на хвилину занудьгувати. Вибирайте цікавий маршрут (наприклад, замовте автобус Ужгород Будапешт), а пейзажі за вікном дозволять запам’ятатися такій поїздці надовго!

Досвідчені професіонали-водії (стаж яких становить не менше 10 років) завжди допоможуть при виникненні непередбачених ситуацій, швидко і безпечно доставивши в пункт призначення.

Ми раді кожному замовнику і вважаємо, що клієнт-головна особа в будь-якому бізнесі, так як всі ми існуємо заради вас. Клієнти, спостерігаючи таке ставлення, залишають позитивні відгуки, які мотивують нас створювати більш комфортні умови для подорожей і розширювати спектр існуючих послуг.

Замовляючи пасажирські перевезення Ужгород – Відень або за іншим маршрутом, майте на увазі, ми пропонуємо наступні додаткові послуги: замовлення готелів, бронювання та замовлення квитків у Європу або на інші напрямки.

Ми любимо відповідати на питання про подорожі (наприклад, як замовити автобус Будапешт Відень?). Найцікавіші та найчастіші питання заносимо в рубрику «Часті питання», де наводимо ясні і зрозумілі відповіді.

Якщо все ж з’являються нові запитання чи побажання, не соромтеся подзвонити за телефонами, вказаними на сайті, використовуйте групи соціальних мереж або пишіть в мобільних додатках.

Замовляйте комфортабельні Автобусні тури у нас і насолодитеся поїздкою по кращим містам в Європі!